Olimpiada de Matematică - Sector 1 - Clasa 10

Participanți - clasa a X-a
       
Nr. crt. Numele și prenumele Unitatea Profesor îndrumător
0      
1 Voicu Andreea Alexandra Colegiul Național „Sfântul Sava” Marcel Țena
2 Acatrinei Ioana Ruxandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
3 Anghel Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
4 Balaban Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Iolanda Podeanu
5 Bădițescu Ștefan Colegiul Național „Sfântul Sava” Ștefania Constantinescu
6 Bălăoi Anca-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” Marian Andronache
7 Bogoi Smaranda Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
8 Bonciocat Ciprian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Iolanda Podeanu
9 Bosinta Alexandru Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
10 Bratu Adriana Gabriela Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
11 Bumbea Andrei-Cosmin Colegiul Național „I.L. Caragiale” Monica Pomohaci
12 Bunea Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
13 Capraru Richard Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
14 Chiroiu Jitianu Doina Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
15 Clicinschi Andrei Catalin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
16 Coman Stefania Mara Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Iolanda Podeanu
17 Comanici Teodor Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
18 Constantin Buliga Stefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
19 Constantinescu Ionut Laurentiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
20 Cristea Enache Matei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
21 Diaconescu Andrei Dorian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
22 Dima Andreea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
23 Dogaru Dan Colegiul Național „Sfântul Sava” Marian Andronache
24 Dovîță Nicoleta Colegiul Național „Sfântul Sava” Ștefania Constantinescu
25 Draghicescu Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
26 Drăguț Andra-Teodora Colegiul Național „I.L. Caragiale” Toni Mihalcea
27 Dumitrescu  Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” Adrian Troie
28 Dumitrescu Adrian Colegiul Național „Sfântul Sava” Marian Andronache
29 Duncea Vlad-Alexandru Colegiul Național „I.L. Caragiale” Monica Pomohaci
30 Edu Irina Colegiul Național „Sfântul Sava” Marian Andronache
31 Enescu Tudor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Iolanda Podeanu
32 Gavriliță Tudor-Andrei Colegiul Național „I.L. Caragiale” Gabriela Dăneț
33 Ghiban Costin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
34 Ghioca Mihai Iulian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
35 Ignuta Matei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Iolanda Podeanu
36 Ilas Mihai Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
37 Istrătoiu Măriuca Colegiul Național „I.L. Caragiale” Gheorghe Ianuș
38 Jianu Mara Călina Colegiul Național „Sfântul Sava” Monica Stan
39 Magureanu Livia Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Iolanda Podeanu
40 Melinte Paul Eduard Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
41 Mihalcea Adrian Mihai Colegiul Național „Sfântul Sava” Dinu Șerbănescu
42 Mihalcea Ștefan Colegiul Național „Sfântul Sava” Marian Andronache
43 Mitnei Petru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
44 Molcuț Flavia Colegiul Național „Sfântul Sava” Marian Andronache
45 Mosessohn Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
46 Mureșanu Marius-Alexandru Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” Vicențiu Rusu
47 Neata Marius Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
48 Niculescu Tudor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
49 Ocian Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
50 Pauna Cezar Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
51 Pene Octavian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
52 Preda Stefania Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
53 Pripa Cristian Colegiul Național „Sfântul Sava” Dinu Șerbănescu
54 Raduna Marius Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
55 Roceanu Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” Monica Stan
56 Roman Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
57 Ruican Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” Ștefania Constantinescu
58 Sibișeanu  Octavia Colegiul Național „Sfântul Sava” Adrian Troie
59 Sicoe Petru-Georgian Colegiul Național „I.L. Caragiale” Monica Pomohaci
60 Silaghi  Tudor Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
61 Simion Bogdan Colegiul Național „Sfântul Sava” Ștefania Constantinescu
62 Stafan Luca Nicolas Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
63 Stanciu Andreea Bianca Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
64 Stanciu Irina Floriana Colegiul Național „Sfântul Sava” Dinu Șerbănescu
65 Stoian Mihail Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
66 Stoiean Tudor Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
67 Tanase Iulia Miruna Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
68 Tatu Alexandru Bogdan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” Severius Moldoveanu
69 Tenita Alexandru Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
70 Ursu Dan Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0
71 Vasiliu Florin Liceul Teoretic „Jean Monnet” Mihaela Gît
72 Vișan  Antonia-Constantina Colegiul Național „Sfântul Sava” Adrian Troie
73 Vladone Adriana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 0