REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVI LA ETAPA LOCALĂ A OLIMPIADEI DE MATEMATICĂ
Nr.crt. Clasa Nume și prenume Unitatea Școlară Total punctaj  Profesor îndrumător Observații
1 9 Constantin Mihnea Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
2 9 Ghigheci Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
3 9 Mitu Miruna Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
4 9 Udrescu Alexandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
5 9 Manolache Ștefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 27,0   Calificat la etapa pe municipiu
6 9 Neacșu Mara-Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 27,0 Petronela Angelescu Calificat la etapa pe municipiu
7 9 Preoteasa Mircea Costin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 26,0   Calificat la etapa pe municipiu
8 9 Radu Ana Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 24,0   Calificat la etapa pe municipiu
9 9 Stoenica Adela-Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 24,0   Calificat la etapa pe municipiu
10 9 Harsan Ovidiu Razvan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 23,0   Calificat la etapa pe municipiu
11 9 Nicolaescu Vlad-Ioan Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,0 Petronela Angelescu Calificat la etapa pe municipiu
12 9 Popa Ioana Alexandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,0   Calificat la etapa pe municipiu
13 9 Rădulescu Alessandra Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,0   Calificat la etapa pe municipiu
14 9 Filip Sebastian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
15 9 Guțu Bianca Ioana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
16 9 Ursache Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
17 9 Staicu Astrid Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” 19,0 Marcel Țena Calificat la etapa pe municipiu
18 9 Gramescu-Boicea Miruna Ioana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Calificat la etapa pe municipiu
19 9 Savu Alexandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Calificat la etapa pe municipiu
20 9 Călugareanu Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0   Calificat la etapa pe municipiu
21 9 Scrioșteanu Ioana-Teodora Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0   Calificat la etapa pe municipiu
22 9 Buda Adrian Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 16,0   Calificat la etapa pe municipiu
23 9 Moanță Victor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 16,0   Calificat la etapa pe municipiu
24 9 Barău Irina-Ioana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0   Calificat la etapa pe municipiu
25 9 Ene Dragoș Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0   Calificat la etapa pe municipiu
26 9 Răducan Andreea Bianca Colegiul Național „Sfântul Sava” 15,0 Marian Andronache Calificat la etapa pe municipiu
27 9 Tatu Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0   Calificat la etapa pe municipiu
28 9 Ariton Cristian Teodor Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Marian Andronache Calificat la etapa pe municipiu
29 9 Bădescu Mădălina-Mihaela Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Petronela Angelescu Calificat la etapa pe municipiu
30 9 Bucur Tiberiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
31 9 Constantinescu Ciprian Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Marcel Țena Calificat la etapa pe municipiu
32 9 Dumitrescu Dragos Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
33 9 Niță Ionuț Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Petronela Angelescu Calificat la etapa pe municipiu
34 9 Dumitrescu Ioana Andreea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 13,0    
35 9 Stancu Teodora-Ioana Liceul Teoretic „Școala Mea” 13,0 Adrian Alba  
36 9 Dinu Iulia Nicoleta Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 12,0    
37 9 Dumitrescu Ana-Andreea Colegiul Național „I.L. Caragiale” 12,0 Gabriela Dăneț  
38 9 Istrate Andreea Elena  Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 12,0    
39 9 Savastre Anda Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0 Ștefania Constantinescu  
40 9 Popescu Iulia-Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” 10,0 Ștefania Constantinescu  
41 9 Turcu Oana-Irina Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” 10,0 Ileana Barbu  
42 9 Ardeleanu Vlad-Remus Colegiul Național „I.L. Caragiale” 9,0 Silviu Dăneț  
43 9 Dragne Andra Amalia Colegiul Național „Sfântul Sava” 9,0 Andreea Schier  
44 9 Dumitriu Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 9,0    
45 9 Negrilă Elena Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 9,0    
46 9 Șovar Dan Colegiul Național „Sfântul Sava” 9,0 Petronela Angelescu  
47 9 Trăistaru George-Antonio Colegiul Național „Sfântul Sava” 9,0 Petronela Angelescu  
48 9 Balcău Andrei Bogdan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 8,0    
49 9 Dincă Teodora Liceul Teoretic „Jean Monnet” 8,0 Adrian Neagoe  
50 9 Țârcă Miruna Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 8,0 Marcel Țena  
51 9 Voicu Alexandra-Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” 8,0 Marcel Țena  
52 9 Azarmaneche Marco Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 7,0    
53 9 Cheșu Maria Teodora Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0 Dinu Șerbănescu  
54 9 Costache Iulia-Alexandra Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0 Petronela Angelescu  
55 9 Tănase Denisa-Alexandra Liceul Teoretic „Școala Mea” 7,0 Adrian Alba  
56 9 Vasilică Anca Mihaela Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0 Andreea Schier  
57 9 Vieru Raoul-Daniel Liceul Teoretic „Jean Monnet” 6,0 Ana Spornic  
58 9 Kaya Adrian-Nezir Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” 5,0 Vicențiu Rusu  
59 9 Găman Alexandru-Nicolae Colegiul Național „Sfântul Sava” 4,0 Marian Andronache  
60 9 Ghiță Radu Andrei Colegiul Național „Sfântul Sava” 4,0 Andreea Schier  
61 9 Colțea Cristian Liceul Teoretic „George Călinescu” 3,0 Paraschiva Săndulescu  
62 9 Gherghe Eduard-Florin Colegiul Național „Sfântul Sava” 2,0 Dinu Șerbănescu  
63 9 Neacșu Alexandra Liceul Teoretic „Jean Monnet” 2,0 Ana Spornic  
64 9 Orosz Tudor-Iștavan Colegiul Național „Sfântul Sava” 2,0 Petronela Angelescu  
65 9 Sandu Edith-Gabriela Colegiul Național „Sfântul Sava” 2,0 Petronela Angelescu  
66 9 Călin Olimpia Colegiul Național „Sfântul Sava” 1,0 Dinu Șerbănescu  
67 9 Dinu Adiel-Eduard Liceul Teoretic Bilingv „Miguel De Cervantes” 1,0 Victor Bălșeanu  
68 9 Duță Alexandra-Maria-Andreea Liceul Teoretic Bilingv „Miguel De Cervantes” 1,0 Victor Bălșeanu  
69 9 Tănase Tudor Liceul Teoretic „Jean Monnet” 1,0 Adrian Neagoe  
70 9 Moisescu Maria-Emanuela Liceul Teoretic „George Călinescu” 0,0 Paraschiva Săndulescu  
1 10 Bonciocat Ciprian-Mircea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 Iolanda Podeanu Calificat la etapa pe municipiu
2 10 Dima Andreea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
3 10 Ocian Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
4 10 Constantin-Buliga Ștefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 27,0   Calificat la etapa pe municipiu
5 10 Boșîntă Alexandru Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 26,0   Calificat la etapa pe municipiu
6 10 Chiroiu Jitianu Doina Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,5   Calificat la etapa pe municipiu
7 10 Ignuță-Ciuncanu Matei-Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,5 Iolanda Podeanu Calificat la etapa pe municipiu
8 10 Ursu Dan Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,5   Calificat la etapa pe municipiu
9 10 Magureanu Livia Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,0 Iolanda Podeanu Calificat la etapa pe municipiu
10 10 Balaban Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 24,0 Iolanda Podeanu Calificat la etapa pe municipiu
11 10 Bogoi Smaranda-Daria-Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 23,5 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
12 10 Ghiban Costin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 23,0   Calificat la etapa pe municipiu
13 10 Vladone Adriana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,5   Calificat la etapa pe municipiu
14 10 Clicinschi Andrei Cătălin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,0 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
15 10 Mihalcea Adrian Mihai Colegiul Național „Sfântul Sava” 22,0 Dinu Șerbănescu Calificat la etapa pe municipiu
16 10 Bălăoi Anca-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,5 Marian Andronache Calificat la etapa pe municipiu
17 10 Ilaș Mihai Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,5   Calificat la etapa pe municipiu
18 10 Preda Stefania Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,0   Calificat la etapa pe municipiu
19 10 Bunea Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
20 10 Constantinescu Ionut Laurentiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
21 10 Păuna Cezar-Ion Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
22 10 Silaghi  Tudor Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
23 10 Stanciu Andreea Bianca Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
24 10 Dumitrescu  Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” 19,5 Adrian Troie Calificat la etapa pe municipiu
25 10 Dogaru Dan Colegiul Național „Sfântul Sava” 18,5 Marian Andronache Calificat la etapa pe municipiu
26 10 Draghicescu Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,5 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
27 10 Mosessohn Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,5   Calificat la etapa pe municipiu
28 10 Stoian Mihail Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,5   Calificat la etapa pe municipiu
29 10 Acatrinei Ioana Ruxandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
30 10 Bratu Adriana Gabriela Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
31 10 Comănici Teodor Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Calificat la etapa pe municipiu
32 10 Teniță Alexandru Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Calificat la etapa pe municipiu
33 10 Anghel Cristian-Ștefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,5   Calificat la etapa pe municipiu
34 10 Căpraru Richard Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0   Calificat la etapa pe municipiu
35 10 Pene Cosmin-Octavian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0   Calificat la etapa pe municipiu
36 10 Ștefan Luca Nicolas Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0   Calificat la etapa pe municipiu
37 10 Bădițescu Ștefan Colegiul Național „Sfântul Sava” 16,5 Ștefania Constantinescu Calificat la etapa pe municipiu
38 10 Dumitrescu Adrian-Tudor Colegiul Național „Sfântul Sava” 16,5 Marian Andronache Calificat la etapa pe municipiu
39 10 Sibișeanu  Octavia Colegiul Național „Sfântul Sava” 16,5 Adrian Troie Calificat la etapa pe municipiu
40 10 Diaconescu Andrei Dorian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0   Calificat la etapa pe municipiu
41 10 Enescu Tudor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0 Iolanda Podeanu Calificat la etapa pe municipiu
42 10 Roceanu Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 15,0 Monica Stan Calificat la etapa pe municipiu
43 10 Tanase Iulia Miruna Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0   Calificat la etapa pe municipiu
44 10 Ghioca Mihai Iulian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,5   Calificat la etapa pe municipiu
45 10 Todea Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,5 Petronela Angelescu Calificat la etapa pe municipiu
46 10 Cristea Enache Matei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
47 10 Mițnei Petru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
48 10 Neață Marius-Nicolae Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0 Severius Moldoveanu Calificat la etapa pe municipiu
49 10 Roman Andrei-Matei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
50 10 Vișan  Antonia-Constantina Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Adrian Troie Calificat la etapa pe municipiu
51 10 Duncea Vlad-Alexandru Colegiul Național „I.L. Caragiale” 12,5 Monica Pomohaci  
52 10 Simion Bogdan-Alexandru Colegiul Național „Sfântul Sava” 12,0 Ștefania Constantinescu  
53 10 Drăguț Andra-Teodora Colegiul Național „I.L. Caragiale” 11,5 Toni Mihalcea  
54 10 Istrățoiu Măriuca Colegiul Național „I.L. Caragiale” 11,0 Gheorghe Ianuș  
55 10 Ruican Diana-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0 Ștefania Constantinescu  
56 10 Stanciu Irina Floriana Colegiul Național „Sfântul Sava” 10,5 Dinu Șerbănescu  
57 10 Stoiean Tudor Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 9,5    
58 10 Gavriliță Tudor-Andrei Colegiul Național „I.L. Caragiale” 9,0 Gabriela Dăneț  
59 10 Melinte Paul Eduard Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 7,0    
60 10 Pripa Cristian Colegiul Național „Sfântul Sava” 6,5 Dinu Șerbănescu  
61 10 Sicoe Petru-Georgian Colegiul Național „I.L. Caragiale” 6,5 Monica Pomohaci  
62 10 Rădună Marius-Tiberiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 6,0    
63 10 Mureșanu Marius-Alexandru Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” 5,0 Vicențiu Rusu  
64 10 Bumbea Andrei-Cosmin Colegiul Național „I.L. Caragiale” 4,0 Monica Pomohaci  
65 10 Tatu Alexandru Bogdan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 4,0 Severius Moldoveanu  
66 10 Niculescu Tudor-Horia Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 3,5    
1 11 Pascadi Alexandru  Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0   Calificat la etapa pe municipiu
2 11 Popescu Tudor Dimitrie Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,0   Calificat la etapa pe municipiu
3 11 Caraconcea Corina Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,0   Calificat la etapa pe municipiu
4 11 Cazan Alexandru Petre Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
5 11 Gutanu Natalia  Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0   Calificat la etapa pe municipiu
6 11 Anghel Ionut Petrisor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0   Calificat la etapa pe municipiu
7 11 Dicilea Alex Valentin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0   Calificat la etapa pe municipiu
8 11 Grosu Octavian Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0   Calificat la etapa pe municipiu
9 11 Dutu Teodor Stefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Calificat la etapa pe municipiu
10 11 Stoian Teodora Cristina Colegiul Național „Sfântul Sava” 17,0 Andreea Schier Calificat la etapa pe municipiu
11 11 Zarafu Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0   Calificat la etapa pe municipiu
12 11 Brodschi Mihai Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 16,0   Calificat la etapa pe municipiu
13 11 Bădulescu Maria Ilinca Colegiul Național „Sfântul Sava” 15,0 Andreea Schier Calificat la etapa pe municipiu
14 11 Caian Alexandru-Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
15 11 Butaru Oana Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” 12,0 Dinu Șerbănescu  
16 11 Istode Vlad Ioan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 12,0    
17 11 Nicula Iulian-Ștefan Colegiul Național „Sfântul Sava” 12,0    
18 11 Dumitru Popescu Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 11,0    
19 11 Ilie Mădălina Gabriela Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0 Andreea Schier  
20 11 Ioniță Valentin Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0 Dinu Șerbănescu  
21 11 Acatrinei Alexandru Sorin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 10,0    
22 11 Sănduleac Vlad-Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 10,0    
23 11 Velicaru Ana Colegiul Național „Sfântul Sava” 10,0 Dinu Șerbănescu  
24 11 Popescu Maria Claudia Colegiul Național „Sfântul Sava” 8,0 Dinu Șerbănescu  
25 11 Pereteanu George Liviu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 6,0    
26 11 Telescu Nicolae Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 6,0    
27 11 Codrean Svetlana Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” 4,0 Vicențiu Rusu  
28 11 Cristescu Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 1,0    
1 12 Dobran Robert-Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,0   Calificat la etapa pe municipiu
2 12 Nenciu Andrei-Valentin Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,0 Monica Stan Calificat la etapa pe municipiu
3 12 Toma Radu Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,0 Marcel Țena Calificat la etapa pe municipiu
4 12 Jianu Mihail Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0   Calificat la etapa pe municipiu
5 12 Voiculeț Cătălin-Iliuță Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0   Calificat la etapa pe municipiu
6 12 Ion Sebastian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
7 12 Mocanu Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Marcel Țena Calificat la etapa pe municipiu
8 12 Nita Lucian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Calificat la etapa pe municipiu
9 12 Stoenică Ada-Cristina Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0 Marcel Țena Calificat la etapa pe municipiu
10 12 Anghel Victor Valentin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 8,0    
11 12 Ilie Dragos Stefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 8,0    
12 12 Ghelesel Vlad Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 7,0    
13 12 Ștefan Andreea-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0 Marcel Țena  
14 12 Touati Spitack Gentiana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 2,0