Premii

PREMIILE OBȚINUTE DE ELEVI LA ETAPA LOCALĂ A OLIMPIADEI DE MATEMATICĂ
Nr.crt. Clasa Nume și prenume Unitatea Școlară Punctaj final Premiul Profesor îndrumător
1 9 Constantin Mihnea Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
2 9 Ghigheci Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
3 9 Mitu Miruna Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
4 9 Udrescu Alexandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
5 9 Manolache Ștefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 27,0 I  
6 9 Neacșu Mara-Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 27,0 I Petronela Angelescu
7 9 Preoteasa Mircea Costin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 26,0 II  
8 9 Radu Ana Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 24,0 III  
9 9 Stoenica Adela-Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 24,0 III  
10 9 Harsan Ovidiu Razvan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 23,0 Mențiune  
11 9 Nicolaescu Vlad-Ioan Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,0 Mențiune Petronela Angelescu
12 9 Popa Ioana Alexandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,0 Mențiune  
13 9 Rădulescu Alessandra Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,0 Mențiune  
14 9 Filip Sebastian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
15 9 Guțu Bianca Ioana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
16 9 Ursache Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
17 9 Staicu Astrid Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” 19,0   Marcel Țena
18 9 Gramescu-Boicea Miruna Ioana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0    
19 9 Savu Alexandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0    
20 9 Călugareanu Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0    
21 9 Scrioșteanu Ioana-Teodora Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0    
22 9 Buda Adrian Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 16,0    
23 9 Moanță Victor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 16,0    
24 9 Barău Irina-Ioana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0    
25 9 Ene Dragoș Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0    
26 9 Răducan Andreea Bianca Colegiul Național „Sfântul Sava” 15,0   Marian Andronache
27 9 Tatu Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0    
28 9 Ariton Cristian Teodor Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Marian Andronache
29 9 Bădescu Mădălina-Mihaela Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Petronela Angelescu
30 9 Bucur Tiberiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
31 9 Constantinescu Ciprian Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Marcel Țena
32 9 Dumitrescu Dragos Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
33 9 Niță Ionuț Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Petronela Angelescu
34 9 Dumitrescu Ioana Andreea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 13,0    
35 9 Stancu Teodora-Ioana Liceul Teoretic „Școala Mea” 13,0   Adrian Alba
36 9 Dinu Iulia Nicoleta Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 12,0    
37 9 Dumitrescu Ana-Andreea Colegiul Național „I.L. Caragiale” 12,0   Gabriela Dăneț
38 9 Istrate Andreea Elena  Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 12,0    
39 9 Savastre Anda Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0   Ștefania Constantinescu
40 9 Popescu Iulia-Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” 10,0   Ștefania Constantinescu
41 9 Turcu Oana-Irina Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” 10,0   Ileana Barbu
42 9 Ardeleanu Vlad-Remus Colegiul Național „I.L. Caragiale” 9,0   Silviu Dăneț
43 9 Dragne Andra Amalia Colegiul Național „Sfântul Sava” 9,0   Andreea Schier
44 9 Dumitriu Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 9,0    
45 9 Negrilă Elena Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 9,0    
46 9 Șovar Dan Colegiul Național „Sfântul Sava” 9,0   Petronela Angelescu
47 9 Trăistaru George-Antonio Colegiul Național „Sfântul Sava” 9,0   Petronela Angelescu
48 9 Balcău Andrei Bogdan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 8,0    
49 9 Dincă Teodora Liceul Teoretic „Jean Monnet” 8,0   Adrian Neagoe
50 9 Țârcă Miruna Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 8,0   Marcel Țena
51 9 Voicu Alexandra-Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” 8,0   Marcel Țena
52 9 Azarmaneche Marco Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 7,0    
53 9 Cheșu Maria Teodora Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0   Dinu Șerbănescu
54 9 Costache Iulia-Alexandra Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0   Petronela Angelescu
55 9 Tănase Denisa-Alexandra Liceul Teoretic „Școala Mea” 7,0   Adrian Alba
56 9 Vasilică Anca Mihaela Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0   Andreea Schier
57 9 Vieru Raoul-Daniel Liceul Teoretic „Jean Monnet” 6,0   Ana Spornic
58 9 Kaya Adrian-Nezir Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” 5,0   Vicențiu Rusu
59 9 Găman Alexandru-Nicolae Colegiul Național „Sfântul Sava” 4,0   Marian Andronache
60 9 Ghiță Radu Andrei Colegiul Național „Sfântul Sava” 4,0   Andreea Schier
61 9 Colțea Cristian Liceul Teoretic „George Călinescu” 3,0   Paraschiva Săndulescu
62 9 Gherghe Eduard-Florin Colegiul Național „Sfântul Sava” 2,0   Dinu Șerbănescu
63 9 Neacșu Alexandra Liceul Teoretic „Jean Monnet” 2,0   Ana Spornic
64 9 Orosz Tudor-Iștavan Colegiul Național „Sfântul Sava” 2,0   Petronela Angelescu
65 9 Sandu Edith-Gabriela Colegiul Național „Sfântul Sava” 2,0   Petronela Angelescu
66 9 Călin Olimpia Colegiul Național „Sfântul Sava” 1,0   Dinu Șerbănescu
67 9 Dinu Adiel-Eduard Liceul Teoretic Bilingv „Miguel De Cervantes” 1,0   Victor Bălșeanu
68 9 Duță Alexandra-Maria-Andreea Liceul Teoretic Bilingv „Miguel De Cervantes” 1,0   Victor Bălșeanu
69 9 Tănase Tudor Liceul Teoretic „Jean Monnet” 1,0   Adrian Neagoe
70 9 Moisescu Maria-Emanuela Liceul Teoretic „George Călinescu” 0,0   Paraschiva Săndulescu
1 10 Bonciocat Ciprian-Mircea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I Iolanda Podeanu
2 10 Dima Andreea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
3 10 Ocian Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
4 10 Constantin-Buliga Ștefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 27,0 I  
5 10 Boșîntă Alexandru Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 26,0 II  
6 10 Chiroiu Jitianu Doina Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,5 II  
7 10 Ignuță-Ciuncanu Matei-Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,5 II Iolanda Podeanu
8 10 Ursu Dan Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,5 II  
9 10 Magureanu Livia Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,0 III Iolanda Podeanu
10 10 Balaban Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 24,0 III Iolanda Podeanu
11 10 Bogoi Smaranda-Daria-Maria Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 23,5 Mențiune Severius Moldoveanu
12 10 Ghiban Costin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 23,0 Mențiune  
13 10 Vladone Adriana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,5 Mențiune  
14 10 Clicinschi Andrei Cătălin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,0 Mențiune Severius Moldoveanu
15 10 Mihalcea Adrian Mihai Colegiul Național „Sfântul Sava” 22,0 Mențiune Dinu Șerbănescu
16 10 Bălăoi Anca-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,5 Mențiune Marian Andronache
17 10 Ilaș Mihai Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,5 Mențiune  
18 10 Preda Stefania Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 21,0 Mențiune  
19 10 Bunea Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
20 10 Constantinescu Ionut Laurentiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
21 10 Păuna Cezar-Ion Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune Severius Moldoveanu
22 10 Silaghi  Tudor Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
23 10 Stanciu Andreea Bianca Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
24 10 Dumitrescu  Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” 19,5   Adrian Troie
25 10 Dogaru Dan Colegiul Național „Sfântul Sava” 18,5   Marian Andronache
26 10 Draghicescu Adrian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,5   Severius Moldoveanu
27 10 Mosessohn Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,5    
28 10 Stoian Mihail Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,5    
29 10 Acatrinei Ioana Ruxandra Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Severius Moldoveanu
30 10 Bratu Adriana Gabriela Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0   Severius Moldoveanu
31 10 Comănici Teodor Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0    
32 10 Teniță Alexandru Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0    
33 10 Anghel Cristian-Ștefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,5    
34 10 Căpraru Richard Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0    
35 10 Pene Cosmin-Octavian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0    
36 10 Ștefan Luca Nicolas Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0    
37 10 Bădițescu Ștefan Colegiul Național „Sfântul Sava” 16,5   Ștefania Constantinescu
38 10 Dumitrescu Adrian-Tudor Colegiul Național „Sfântul Sava” 16,5   Marian Andronache
39 10 Sibișeanu  Octavia Colegiul Național „Sfântul Sava” 16,5   Adrian Troie
40 10 Diaconescu Andrei Dorian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0    
41 10 Enescu Tudor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0   Iolanda Podeanu
42 10 Roceanu Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 15,0   Monica Stan
43 10 Tanase Iulia Miruna Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 15,0    
44 10 Ghioca Mihai Iulian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,5    
45 10 Todea Ioana Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,5   Petronela Angelescu
46 10 Cristea Enache Matei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
47 10 Mițnei Petru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
48 10 Neață Marius-Nicolae Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0   Severius Moldoveanu
49 10 Roman Andrei-Matei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
50 10 Vișan  Antonia-Constantina Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Adrian Troie
51 10 Duncea Vlad-Alexandru Colegiul Național „I.L. Caragiale” 12,5   Monica Pomohaci
52 10 Simion Bogdan-Alexandru Colegiul Național „Sfântul Sava” 12,0   Ștefania Constantinescu
53 10 Drăguț Andra-Teodora Colegiul Național „I.L. Caragiale” 11,5   Toni Mihalcea
54 10 Istrățoiu Măriuca Colegiul Național „I.L. Caragiale” 11,0   Gheorghe Ianuș
55 10 Ruican Diana-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0   Ștefania Constantinescu
56 10 Stanciu Irina Floriana Colegiul Național „Sfântul Sava” 10,5   Dinu Șerbănescu
57 10 Stoiean Tudor Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 9,5    
58 10 Gavriliță Tudor-Andrei Colegiul Național „I.L. Caragiale” 9,0   Gabriela Dăneț
59 10 Melinte Paul Eduard Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 7,0    
60 10 Pripa Cristian Colegiul Național „Sfântul Sava” 6,5   Dinu Șerbănescu
61 10 Sicoe Petru-Georgian Colegiul Național „I.L. Caragiale” 6,5   Monica Pomohaci
62 10 Rădună Marius-Tiberiu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 6,0    
63 10 Mureșanu Marius-Alexandru Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” 5,0   Vicențiu Rusu
64 10 Bumbea Andrei-Cosmin Colegiul Național „I.L. Caragiale” 4,0   Monica Pomohaci
65 10 Tatu Alexandru Bogdan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 4,0   Severius Moldoveanu
66 10 Niculescu Tudor-Horia Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 3,5    
1 11 Pascadi Alexandru  Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 28,0 I  
2 11 Popescu Tudor Dimitrie Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 25,0 III  
3 11 Caraconcea Corina Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,0 Mențiune  
4 11 Cazan Alexandru Petre Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
5 11 Gutanu Natalia  Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 20,0 Mențiune  
6 11 Anghel Ionut Petrisor Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0    
7 11 Dicilea Alex Valentin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0    
8 11 Grosu Octavian Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0    
9 11 Dutu Teodor Stefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 18,0    
10 11 Stoian Teodora Cristina Colegiul Național „Sfântul Sava” 17,0   Andreea Schier
11 11 Zarafu Mihnea Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 17,0    
12 11 Brodschi Mihai Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 16,0    
13 11 Bădulescu Maria Ilinca Colegiul Național „Sfântul Sava” 15,0   Andreea Schier
14 11 Caian Alexandru-Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
15 11 Butaru Oana Andreea Colegiul Național „Sfântul Sava” 12,0   Dinu Șerbănescu
16 11 Istode Vlad Ioan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 12,0    
17 11 Nicula Iulian-Ștefan Colegiul Național „Sfântul Sava” 12,0    
18 11 Dumitru Popescu Vlad Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 11,0    
19 11 Ilie Mădălina Gabriela Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0   Andreea Schier
20 11 Ioniță Valentin Colegiul Național „Sfântul Sava” 11,0   Dinu Șerbănescu
21 11 Acatrinei Alexandru Sorin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 10,0    
22 11 Sănduleac Vlad-Alexandru Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 10,0    
23 11 Velicaru Ana Colegiul Național „Sfântul Sava” 10,0   Dinu Șerbănescu
24 11 Popescu Maria Claudia Colegiul Național „Sfântul Sava” 8,0   Dinu Șerbănescu
25 11 Pereteanu George Liviu Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 6,0    
26 11 Telescu Nicolae Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 6,0    
27 11 Codrean Svetlana Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” 4,0   Vicențiu Rusu
28 11 Cristescu Cristian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 1,0    
1 12 Dobran Robert-Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 22,0 Mențiune  
2 12 Nenciu Andrei-Valentin Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,0 Mențiune Monica Stan
3 12 Toma Radu Colegiul Național „Sfântul Sava” 21,0 Mențiune Marcel Țena
4 12 Jianu Mihail Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0    
5 12 Voiculeț Cătălin-Iliuță Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 19,0    
6 12 Ion Sebastian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
7 12 Mocanu Diana Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Marcel Țena
8 12 Nita Lucian Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 14,0    
9 12 Stoenică Ada-Cristina Colegiul Național „Sfântul Sava” 14,0   Marcel Țena
10 12 Anghel Victor Valentin Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 8,0    
11 12 Ilie Dragos Stefan Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 8,0    
12 12 Ghelesel Vlad Andrei Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 7,0    
13 12 Ștefan Andreea-Maria Colegiul Național „Sfântul Sava” 7,0   Marcel Țena
14 12 Touati Spitack Gentiana Colegiul Național De Informatic㠄Tudor Vianu” 2,0