Rezultatele obținute la OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI - Etapa pe sector
Clasa 10
Nr. crt. Numele si prenumele elevului Unitate scolara ID elev Profesor coordonator TOTAL Premiul Calificat
1 Țurțulea Alexandra - Georgina Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10017 Olaru Cristina-Maria 67,5 I Calificat
2 Alexandru Ioan-Cristian Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10008 Olaru Cristina-Maria 65 I Calificat
3 Dobrincu  Denis Sebastian Liceul Teoretic "Jean Monnet" 10032 Mavrianopol Ilinca 62 I Calificat
4 Cojocaru Diana Complexul Educațional Lauder-Reut 10019 Marilena Vîlciu 56 I Calificat
5 David Radu-Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 10036 Mihai Roxana 55 I Calificat
6 Vasilescu Iulius Alexander Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10018 Preda Valentina 53 I Calificat
7 Lixandru Eduard Alexandru Complexul Educațional Lauder-Reut 10020 Marilena Vîlciu 52 I Calificat
8 Dumitru Andrei Alexandru Liceul Teoretic "Jean Monnet" 10033 Mavrianopol Ilinca 52 I Calificat
9 Marinescu Ana Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10002 Petrisor Valiana 50 I Calificat
10 Bălescu Ovidiu Gheorghe Colegiul Național "Octav Onicescu" 10094 Rădulescu Magdalena 49 I Calificat
11 Gheorghiu Ioana Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10001 Petrisor Valiana 47 I Calificat
12 Berdei Ioana-Andreea Colegiul Național  "Iulia Hașdeu" 10050 Cojocaru Diana Rodica 45,5 I Calificat
13 Danci Laurențiu Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 10040 Zamfir Mihaela 41,5 I Calificat
14 Ionita Vlad Dragos Colegiul Național "Grigore Moisil" 10066 Glaje Denisa 41 I Calificat
15 Beldiman Dragoș Andrei Colegiul Național  "Iulia Hașdeu" 10049 Cojocaru Diana Rodica 40 I Calificat
16 Sandu Carol-George-Cristian Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 10029 Vlăduț Maria-Mihaela 38,5 I Calificat
17 Moreanu Mihai Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10013 Leuciuc Anca 38 I Calificat
18 Stefanescu Paul Mihnea Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10016 Olaru Cristina-Maria 35 I Calificat
19 Publik Mihai Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10004 Petrisor Valiana 34,5 I Calificat
20 Beleuță Octavian Mihai  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 10083 Radulea Elena 34,5 I Calificat
21 Mihalcea Adrian Florin  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 10086 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 34,5 I Calificat
22 Ștefan Andrei Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10007 Motea Alina 34 II  
23 Gherghel  Mihai Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 10026 Preda Doina Lavinia 34 II  
24 Pokharel Alexandru Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10056 Gebăilă Gilda 34 II  
25 Raucea Ionut Nicolae Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10015 Olaru Cristina-Maria 33,5 II  
26 Măncilă Doru Bogdan  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 10085 Radulea Elena 33 II  
27 Gârban Alexandra-Raluca Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10011 Olaru Cristina-Maria 32,5 II  
28 Eftimie Marius Liceul Teoretic "Decebal" 10027 Maiovschi Rodica Mirela 32,5 II  
29 Postelnicu Ștefan Școala Centrală 10044 Irimia Mirela 32 II  
30 Barcan Lucian Colegiul Național "Cantemir Vodă" 10060 Mocrienco Florentina 32 II  
31 Baciu  Andrei Colegiul Național "Octav Onicescu" 10092 Rădulescu Magdalena 32 II  
32 Drăghici Mihai Colegiul Național "Victor Babeș" 10099 Papacică Ionela 32 II  
33 Florescu Liviu Daniel Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10053 Gebăilă Gilda 31 III  
34 Spirea Ana-Maria Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10005 Petrisor Valiana 30 III  
35 Gheorghe Flavia-Ioana Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10012 Olaru Cristina-Maria 30 III  
36 Marin Dragoș Cristian Colegiul Național "Octav Onicescu" 10096 Rădulescu Magdalena 30 III  
37 Bărgău Matei Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10102 Petrisor Valiana 30 III  
38 Deaconu Remus Alexandru Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10051 Corobană Gabriela 26,5 III  
39 Nedelea Teodor-Gabriel Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 10041 Zamfir Mihaela 26 III  
40 Tomescu Bogdan Colegiul Național "Ion Neculce" 10079 Boca Alina Gabriela 26 III  
41 Moldovan  Iulia Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 10062 Smintina Rodica 25,5 III  
42 Aculov Luis Cezar Marton Colegiul Național "Cantemir Vodă" 10059 Șerban Iuliana 25 III  
43 Rusăneanu  Robert Cătălin Liceul Teoretic "Ion Barbu" 10030 Livia Maruntelu 23,5 Mențiune  
44 Ciobanu Alexandru Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10009 Leuciuc Anca 22 Mențiune  
45 Dumitriu Petru-Călin Colegiul Național "I. L. Caragiale" 10072 Mihaela Anca 22 Mențiune  
46 Frăsin Ovidiu Andrei  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 10084 Radulea Elena 22 Mențiune  
47 Murgeanu Grigore-Valentin Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 10028 Dragomirescu Violeta 21 Mențiune  
48 Ilie Marian Colegiul Național "Octav Onicescu" 10095 Rădulescu Magdalena 21 Mențiune  
49 Azoiței Răzvan Gabriel Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 10025 Ciocaru Luminita 20 Mențiune  
50 Bădescu Camelia-Georgiana Colegiul Național "Matei Basarab" 10081 Tudor Rodica Gabriela 19,5    
51 Popescu George Adrian Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10014 Leuciuc Anca 19    
52 Zamfir Mihnea Cristian Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10058 Gebăilă Gilda 19    
53 Bottea Sorin Andrei Colegiul Național "Grigore Moisil" 10064 Glaje Denisa 19    
54 Subașu Nicolae-Alexandru Colegiul Național "Matei Basarab" 10082 Tudor Rodica Gabriela 18    
55 Neacsu Marian Constantin Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10089 Alexandru Stefan 16    
56 Dragan Alexandru Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 10023 Baltoi Antonica 15    
57 Tod-Raileanu Gabriela Colegiul Național "Grigore Moisil" 10070 Pintea Rodica 14,5    
58 Simionescu  Sebastian Mihai Liceul Teoretic "Ion Barbu" 10031 Livia Maruntelu 14    
59 Mândreanu Andrei Dragoș Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10055 Gebăilă Gilda 14    
60 Parlitu Sorina Colegiul Național "Grigore Moisil" 10068 Glaje Denisa 14    
61 Marinescu Marius Colegiul Național "Ion Neculce" 10076 Boca Alina Gabriela 13    
62 Mitu Alexandra Colegiul Național "Ion Neculce" 10078 Măriuța Alexandra 13    
63 Voinea Dumitru Stefan Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10091 Alexandru Stefan 13    
64 Tonghioiu  Teodor Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 10063 Barnoschi Adriana 12    
65 Andronic Bianca Colegiul Național "Ion Neculce" 10073 Boca Alina Gabriela 12    
66 Didila Eduard Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10047 Alexandru Stefan 11    
67 Adam Andreea Colegiul Național "Victor Babeș" 10097 Ienulescu Liana 11    
68 Carp Theodor-Nicolae Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 10043 Mironescu Valeriu 10    
69 Mușat  Alexandru-Ștefan Liceul Teoretic "Jean Monnet" 10034 Mavrianopol Ilinca 9    
70 Mateiu Philip Colegiul Național "Ion Neculce" 10077 Boca Alina Gabriela 9    
71 Petre Daniel Costinel  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 10087 Radulea Elena 9    
72 Barta Francesca Colegiul Național "Ion Neculce" 10074 Măriuța Alexandra 8,5    
73 De Létanche Philippe Colegiul Național "Grigore Moisil" 10065 Breaz Adina 7    
74 Bota Dragos Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 10022 Baltoi Antonica 5    
75 Costandes Andrei Sebastian Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10046 Alexandru Stefan 5    
76 Lazanu Maria Colegiul Național "Victor Babeș" 10100 Ienulescu Liana 5    
77 Bazgan Gabriel Colegiul Național "Octav Onicescu" 10093 Dincă Doina Mariana 4    
78 Busuioc Mihaela Alexandra Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10045 Alexandru Stefan 3    
79 Popa Carmen Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10003 Petrisor Valiana ABSENT    
80 Șolcă Dragoș Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10006 Petrisor Valiana ABSENT    
81 Constantinescu Eduard Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 10010 Leuciuc Anca ABSENT    
82 Udroiu Radu Bogdan Complexul Educațional Lauder-Reut 10021 Marilena Vîlciu ABSENT    
83 Ene Razvan Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 10024 Baltoi Antonica ABSENT    
84 Oprea Ioan-Andrei Liceul Teoretic "Jean Monnet" 10035 Mavrianopol Ilinca ABSENT    
85 Anghel Alexandru Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 10037 Ciobanu Mariana Violeta ABSENT    
86 Bătrâneanu  Andrei Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 10038 Ciobanu Mariana Violeta ABSENT    
87 Stănciulescu Mihnea Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 10039 Ciobanu Mariana Violeta ABSENT    
88 Ștefan Laurențiu Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 10042 Zamfir Mihaela ABSENT    
89 Feraru  Raducu Paul Daniel Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 10048 Antici Mirela ABSENT    
90 Duțu  Bogdan George Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10052 Gebăilă Gilda ABSENT    
91 Hortopan Andrei Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10054 Gebăilă Gilda ABSENT    
92 Preda Alexandru Cristian Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 10057 Gebăilă Gilda ABSENT    
93 Gheoghe Giulia Colegiul Național "Elena Cuza" 10061 Zisu Liliana ABSENT    
94 Moldovean  Ioan Colegiul Național "Grigore Moisil" 10067 Glaje Denisa ABSENT    
95 Rapiteanu Robert Colegiul Național "Grigore Moisil" 10069 Pintea Rodica ABSENT    
96 Zinculescu Mihai Colegiul Național "Grigore Moisil" 10071 Pintea Rodica ABSENT    
97 Dedu Cristian-Andrei Colegiul Național "Ion Neculce" 10075 Măriuța Alexandra ABSENT    
98 Ursache-Memelis  Mavru Ionuț Colegiul Național "Ion Neculce" 10080 Măriuța Alexandra ABSENT    
99 Dumitrache Andreea Georgeta Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10088 Alexandru Stefan ABSENT    
100 Tecuceanu Roxana Alexandra Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 10090 Alexandru Stefan ABSENT    
101 Drăghici Andrei Colegiul Național "Victor Babeș" 10098 Papacică Ionela ABSENT    
102 Miklea Nikolaos Andreas Colegiul Național "Victor Babeș" 10101 Papacică Ionela ABSENT    
103 Darie Roxana Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 10103 Petrisor Valiana ABSENT    
Inspector de specialitate Danciu Alina
Ștefania Penea Dumitrescu Iuliana Vasilica
Mareș Mădălina
Milieș Raluca Elena
Popa Simona Mihaela
Prislopan Marilena
Rădulescu Dan Nicolae
Rusu Vicențiu
Săcuiu Silviu Eugen
Udrea Diana Nicoleta