Rezultatele obținute la OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI - Etapa pe sector
Clasa 11
Nr. crt. Numele si prenumele elevului Unitate scolara ID elev Profesor coordonator TOTAL Premiul Calificat
               
1 Mamoc  Otilion Andrei Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja" 11012 Milieș Raluca 89,5 I Calificat
2 Dinu Andrei Cristian Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 11025 Corobană Gabriela 84 I Calificat
3 Nicolae Gabriel Alexandru Colegiul Național  "Iulia Hașdeu" 11023 Cojocaru Diana Rodica 75 I Calificat
4 Grigore Dan Andrei  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 11046 Popescu Luminita 72,5 I Calificat
5 Tănase  Laurențiu Marian Colegiul Național  "Iulia Hașdeu" 11024 Cojocaru Diana Rodica 67 I Calificat
6 Dobrin  Alexandru Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja" 11011 Milieș Raluca 65 I Calificat
7 Văleanu Ștefan David Colegiul Național "Elena Cuza" 11033 Crăciunescu Georgeta 62,25 I Calificat
8 Bogdan Eliana Raluca Colegiul Național "Elena Cuza" 11031 Crăciunescu Georgeta 61,5 I Calificat
9 Ștefan Andreea Cosmina Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 11009 Marcel Homorodean, Ionescu Simona 54,5 I Calificat
10 Badea Alexandru Ionuț  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 11044 Popescu Luminita 54,5 I Calificat
11 Stancu Alexandru Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 11015 Radu Mihaela 54 I Calificat
12 Popescu Diana Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 11007 Chioveanu Oana Maria 49,5 I Calificat
13 Bordei Alexandru Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 11010 Tiuca Niculina 43 II  
14 Kover Nicolae Alexandru  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 11047 Popescu Luminita 41,5 II  
15 Vorovenci Mihnea Ionuṭ Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 11006 Motea Alina 39,25 II  
16 Lăbușcă  Paul Cătălin Colegiul Național "Octav Onicescu" 11050 Dincă Doina Mariana 39 II  
17 Bănică  Bianca Cornelia Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 11019 Marin Veronica 36 II  
18 Dumitru Alexandru Gabriel  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 11045 Popescu Luminita 33,5 II  
19 Marcu Theodor Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 11005 Motea Alina 32 II  
20 Niculae Dragoș Andrei Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 11029 Săcuiu Silviu 30 II  
21 Măuță  Paul Andrei Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" 11002 Vasile Eliza 29,5 III  
22 Albu Mihai Ciprian Colegiul Național "Octav Onicescu" 11049 Dincă Doina Mariana 29,5 III  
23 Mișcu Marius Colegiul Național "Ion Neculce" 11039 Boca Alina Gabriela 21,5 III  
24 Drăghia Alecsandru Colegiul Național "Ion Neculce" 11037 Boca Alina Gabriela 21 III  
25 Rediu Simon-Petru Colegiul Național "Ion Neculce" 11041 Boca Alina Gabriela 16,5 Mențiune  
26 Padure Alexandru Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 11014 Mareș Mădălina 16,25 Mențiune  
27 Badea Theodor Ioan Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 11016 Travaci Ferhat 14,75 Mențiune  
28 Murariu Bogdan Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 11028 Săcuiu Silviu 14,5 Mențiune  
29 Zăvoianu Alexandru Colegiul Național "Ion Neculce" 11043 Boca Alina Gabriela 12,5 Mențiune  
30 Smolenic Alin Gabriel Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 11018 Alexandru Stefan 9    
31 Dragomir Serban Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 11013 Mareș Mădălina 8,5    
32 Frunzulică  Flavius Florin Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" 11001 Vasile Eliza 8    
33 Constantin  Diana Cristina Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 11004 Motea Alina 8    
34 Gurlui Robert Colegiul Național "Ion Neculce" 11038 Boca Alina Gabriela 8    
35 Sterian Georgiana Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 11055 Miroiu Marin 7    
36 Comăneanu Daniela Cristina Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 11003 Motea Alina 6    
37 Matei Marius Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 11054 Miroiu Marin 5    
38 Mihalache Florentina Cristina Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 11057 Antonescu Mariana 5    
39 Sigmund Ana Maria Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 11058 Antonescu Mariana 5    
40 Purcaru Gabriel Colegiul Național "Ion Neculce" 11040 Boca Alina Gabriela 0    
41 Radulescu Denise Gabriela Colegiul Național "Grigore Moisil" 11036 Glaje Denisa abandon    
42 Niculescu  Oana Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 11059 Travaci Ferhat abandon    
43 Radoi Razvan Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 11008 Chioveanu Oana Maria ABSENT    
44 Ciortoloman Kandra Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 11017 Cutieru Andreea ABSENT    
45 Mihăescu  Ivona Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 11020 Marin Veronica ABSENT    
46 Stoica  Geanina Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 11021 Antici Mirela ABSENT    
47 Vîlceleanu  Bogdan-Viorel Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 11022 Antici Mirela ABSENT    
48 Druță Nicolae Mircea Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 11026 Săcuiu Silviu ABSENT    
49 Iancu Florin Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 11027 Corobană Gabriela ABSENT    
50 Obreașcu Teodor Alexandru Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 11030 Corobană Gabriela ABSENT    
51 Ioan Alin Florentin Colegiul Național "Elena Cuza" 11032 Ravici Georgiana ABSENT    
52 Ionita Narcis Andrei Colegiul Național "Grigore Moisil" 11034 Glaje Denisa ABSENT    
53 Paraschiv David Andrei Colegiul Național "Grigore Moisil" 11035 Glaje Denisa ABSENT    
54 Toma Alexandru Colegiul Național "Ion Neculce" 11042 Boca Alina Gabriela ABSENT    
55 Țopârlea Robert Mihai  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 11048 Popescu Luminita ABSENT    
56 Bujor Andrei Colegiul Național "Spiru Haret" 11051 Mocanu Antonica ABSENT    
57 Cosoianu Andrei Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" 11052 Andreescu Cristina ABSENT    
58 Fanica Florin Stefan Daniel  Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" 11053 Andreescu Cristina ABSENT    
59 Gheorghe Bogdan Teodor Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 11056 Ciocaru Luminita ABSENT    
Inspector de specialitate Badea Corina Elena
Ștefania Penea Mincă Carmen Nicoleta
Petrișor Valiana Felicia
Smîntînă Rodica