Rezultatele obținute la OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI - Etapa pe sector
Clasa 12
Nr. crt. Numele si prenumele elevului Unitate scolara ID elev Profesor coordonator TOTAL Premiul Calificat
1 Ghinea Diana-Elena Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 12028 Minca Carmen 92 I Calificat
2 Tudor Alina-Gabriela Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 12034 Rusu Oana, Rusu Vicențiu 89,5 I Calificat
3 Ionescu Marian Alexandru Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 12004 Salidim Denis 88,5 I Calificat
4 Maxim Valentin-Gabriel Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 12033 Rusu Oana, Rusu Vicențiu 84,5 I Calificat
5 Vișan Marian Colegiul Național "I. L. Caragiale" 12019 Niculina Marchiș 78 I Calificat
6 Petre  Adrian Valentin Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 12018 Smintina Rodica 77,5 I Calificat
7 Frangopol Leonard Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 12012 Manoilă Domnica Săcuiu Silviu 70 I Calificat
8 Roman Ionut-Alexandru Colegiul Național "Spiru Haret" 12026 Dragan Dragos 67,5 I Calificat
9 Marcu Iulian-Constantin Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 12029 Vint Corina, Minca Carmen, Ionescu Simona 56,5 II  
10 Tătaru Andrei-Alexandru Colegiul Național "Matei Basarab" 12024 Tudor Rodica Gabriela 54 II  
11 Carabin  Vlad Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 12015 Smintina Rodica 50,5 II  
12 Toma Georgiana Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 12008 Alexandru Stefan 49,5 III  
13 Dirvareanu Marius-Valentin Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 12003 Mareș Mădălina 47 III  
14 Trofil Marius Petrut Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 12030 Toca Livia, Mirzacu Dragan Elena,Popescu Cristiana 45 III  
15 Chirion Cristian Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 12011 Manoilă Domnica Săcuiu Silviu 43,75 III  
16 Pavelescu  Gabriel-Sorin Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 12007 Alexandru Stefan 42 III  
17 Florescu Ștefan Colegiul Național "Ion Neculce" 12020 Nazare Roxana 38 Mențiune  
18 Ionică Alexandru Colegiul Național "Matei Basarab" 12021 Tudor Rodica Gabriela 36,5 Mențiune  
19 Anghelita Andrei Cosmin Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 12005 Alexandru Stefan 33 Mențiune  
20 Dumitrescu  Tudor-Alexandru Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 12010 Antici Mirela 30,5 Mențiune  
21 Ilinca Elena Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 12006 Alexandru Stefan 27 Mențiune  
22 Iuga  Andreea Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 12016 Smintina Rodica 27 Mențiune  
23 Nicolescu Gabriel Colegiul Național "Matei Basarab" 12022 Tudor Rodica Gabriela 19    
24 Văduva Robert Bogdan Colegiul Național "Matei Basarab" 12025 Tudor Rodica Gabriela 11    
25 Boiciu Mirela Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 12001 Baltoi Antonica ABSENT    
26 Pascu Cristian Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 12002 Baltoi Antonica ABSENT    
27 Constantin  Marius Colegiul Național  "Gheorghe Lazăr" 12009 Antici Mirela ABSENT    
28 Mardale Alexandru Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 12013 Manoilă Domnica Săcuiu Silviu ABSENT    
29 Cador  Andrei Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 12014 Smintina Rodica ABSENT    
30 Lisca  Radu Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 12017 Smintina Rodica ABSENT    
31 Stanciu Cornel-Răzvan Colegiul Național "Matei Basarab" 12023 Tudor Rodica Gabriela ABSENT    
32 Dragomir Cristian-Alexandru Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 12027 Minca Carmen ABSENT    
33 Șteț Alexandru Costin Complexul Educațional Lauder-Reut 12031 Lambrinoc Laurențiu ABSENT    
34 Vrabie Mihai Crisian Complexul Educațional Lauder-Reut 12032 Lambrinoc Laurențiu ABSENT    
Inspector de specialitate Boca Alina Gabriela
Ștefania Penea Dincă Doina Mariana
Druță Doina Luminița
Gebăilă Gilda Grațiela
Mocrienco Florentina