Rezultatele obținute la OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI - Etapa județeană
Clasa 9
Nr. crt. Numele si prenumele elevului Unitate scolara ID elev Profesor coordonator TOTAL Premiul
1 Danciu Paul-Tiberiu Colegiul Național "Grigore Moisil" B_9_014 Filonela Balasa 92 I
2 Minea Claudiu Bogdan Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" B_9_030 Maria Balan 84 I
3 Ștefan Andrei Hamed Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_045 Puiu Alexandra 78 I
4 Staicu Răzvan Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_043 Puiu Alexandra 76 II
5 Rădulescu Răzvan Cristian Colegiul Național "Mihai Eminescu" B_9_038 Giurgescu Mădălina,Radulea Elena 75 II
6 Nițu Valeriu Liviu Colegiul Național "Octav Onicescu" B_9_032 Rădulescu Dan Nicolae 72 II
7 Cuingioglu Razvan Tudor Liceul Teoretic Internațional De Informatică București B_9_013 Umit Akdag 70 II
8 Ion Dinu Colegiul Național "Matei Basarab" B_9_021 Boboc Eugenia 70 II
9 Al-Bashtawi Edris Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" B_9_001 Tiuca Niculina 69 II
10 Codreanu Armand Mihai Liceul Teoretic "Ion Barbu" B_9_009 Nicoleta Popazu 69 II
11 Lazăr Alexandru-Valentin Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" B_9_023 Rusu Vicențiu 66 II
12 Diaconescu Andrei Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_015 Puiu Alexandra 66 II
13 Maranca Daniel Cristian Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_026 Puiu Alexandra 63 II
14 Ion Alina - Elena Colegiul Național "Matei Basarab" B_9_020 Boboc Eugenia 61 II
15 Popescu Stefan Augustin Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" B_9_037 Tiuca Niculina 61 II
16 Stanciulescu Andrei Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_044 Puiu Alexandra 61 II
17 Bădici Rareș Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_004 Puiu Alexandra 60 II
18 Simionescu Diana Ioana Colegiul Economic "A. D. Xenopol" B_9_042 Alexandru Stefan 60 II
19 Tudor Costin Cristian Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_049 Puiu Alexandra 59 III
20 Tănase Lorenzo Colegiul Național "Ion Neculce" B_9_046 Boca Alina Gabriela 58 III
21 Diea Calin Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_016 Mirzacu Dragan Elena 57 III
22 Popa Catalin Aurelian Colegiul Național "Gheorghe Șincai" B_9_035 Barnoschi Adriana 57 III
23 Mandachi Răzvan Alexandru Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" B_9_025 Zisu Liliana 57 III
24 Oltean Andrei-Alexandru Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_033 Puiu Alexandra, Olaru Cristina-Maria 57 III
25 Oprea Andrei Cosmin Liceul Teoretic "Ion Barbu" B_9_034 Mihaela Ionescu 56 III
26 Teodoraș Dan Alexandru Colegiul Național "Cantemir Vodă" B_9_047 Mocrienco Florentina 56 III
27 Crăciun Valentin Colegiul Național "Mihai Eminescu" B_9_012 Pescaru Carmen 54 III
28 Roman Bogdan Colegiul Național "Ion Neculce" B_9_039 Boca Alina Gabriela 54 III
29 Dumitrescu Octavian Liceul Teoretic "Ion Barbu" B_9_019 Mihaela Ionescu 52 III
30 Khalifa Nowal Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" B_9_022 Tiuca Niculina 52 III
31 Alexandru Paul Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" B_9_002 Petrisor Valiana 51 III
32 Coscai Andreea Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" B_9_010 Petrisor Valiana 51 III
33 Mihai Claudiu-Anton-Gabriel Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" B_9_028 Petrisor Valiana 50 III
34 Liță Raul Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” B_9_024 Zamfir Mihaela 50 III
35 Cîinaru Marius Valentin Colegiul Național "Octav Onicescu" B_9_006 Rădulescu Dan Nicolae 47 Mențiune
36 Dinca Mario Colegiul Național "I. L. Caragiale" B_9_018 Claudiu Andreescu 47 Mențiune
37 Beu Eduard Liceul Teoretic "Jean Monnet" B_9_005 Stegaru Ancuta 44 Mențiune
38 Neata Stefan Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" B_9_031 Mirzacu Dragan Elena 44 Mențiune
39 Rotaru Gabriel Cătălin Nicolae Colegiul Național "Mihai Eminescu" B_9_040 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 42 Mențiune
40 Anin Adrian Cosmin Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" B_9_003 Zisu Liliana 42 Mențiune
41 Vintilă Ramona Georgiana Colegiul Național "Mihai Eminescu" B_9_052 Pescaru Carmen 42 Mențiune
42 Calcîi Laura Elena Colegiul Național "Gheorghe Șincai" B_9_007 Barnoschi Adriana 41 Mențiune
43 Ungureanu Nicolae Marius Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" B_9_051 Zisu Liliana 40 Mențiune
44 Teodorescu Mircea Constantin Liceul Teoretic "Jean Monnet" B_9_048 Stegaru Ancuta 37 Mențiune
45 Marin Alexandru Cosmin Colegiul Național "Mihai Eminescu" B_9_027 Giurgescu Mădălina,Radulea Elena 35 Mențiune
46 Minea Andrei Teodor Colegiul Național "Mihai Eminescu" B_9_029 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 31 Mențiune
47 Savastre Mihai Colegiul Național "Gheorghe Șincai" B_9_041 Barnoschi Adriana 28  
48 Popescu Cătălina Colegiul Național "Ion Neculce" B_9_036 Nazare Roxana 26  
49 Costăchescu Mihai  Colegiul Național "Matei Basarab" B_9_011 Boboc Eugenia 21  
50 Ungurasu Andrei Colegiul Național "Grigore Moisil" B_9_050 Filonela Balasa 9  
51 Dilirici Radu Colegiul Național "Grigore Moisil" B_9_017 Filonela Balasa descalificat  
52 Calotă Mihnea Colegiul Național  "Mihai Viteazul" B_9_008 Udrea Diana ABSENT  
Inspector de specialitate
Ștefania Penea Badea Corina Elena
Berbece Georgiana Ligia
Crăciunescu Georgeta Antonia Rodica
Dumitrescu Iuliana Vasilica
Prislopan Marilena
Rusu Oana
Stănică Giovanna Maria
Vlăduț Maria-Mihaela