Rezultatele obținute la OLIMPIADA DE TEHNOLOGIA INFORMAȚIEI - Etapa pe sector
Clasa 9
Nr. crt. Numele si prenumele elevului Unitate scolara ID elev Profesor coordonator TOTAL Premiul Calificat
1 Maranca Daniel Cristian Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90172 Puiu Alexandra 70,7 I Calificat
2 Staicu Răzvan Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90178 Puiu Alexandra 70 I Calificat
3 Danciu Paul-Tiberiu Colegiul Național "Grigore Moisil" 90185 Filonela Balasa 69,5 I Calificat
4 Crăciun Valentin   Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90061 Pescaru Carmen 69,1 I Calificat
5 Mandachi  Răzvan Alexandru Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" 90248 Zisu Liliana 69 I Calificat
6 Vintilă Ramona Georgiana  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90071 Pescaru Carmen 68,2 I Calificat
7 Rădulescu Răzvan Cristian  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90069 Giurgescu Mădălina,Radulea Elena 66,8 I Calificat
8 Al-Bashtawi Edris Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90201 Tiuca Niculina 64,7 I Calificat
9 Minea Claudiu Bogdan Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90217 Maria Balan 64,5 I Calificat
10 Diaconescu Andrei Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90166 Puiu Alexandra 64,3 I Calificat
11 Ion Alina - Elena Colegiul Național "Matei Basarab" 90059 Boboc Eugenia 64,2 I Calificat
12 Tănase  Lorenzo Colegiul Național "Ion Neculce" 90053 Boca Alina Gabriela 63,2 I Calificat
13 Cuingioglu Razvan Tudor Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 90018 Umit Akdag 61,2 I Calificat
14 Alexandru Paul Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90155 Petrisor Valiana 60,8 I Calificat
15 Popa  Catalin Aurelian Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 90137 Barnoschi Adriana 60,5 I Calificat
16 Ștefan Andrei Hamed Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90181 Puiu Alexandra 60 I Calificat
17 Neata Stefan Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90174 Mirzacu Dragan Elena 59,5 I Calificat
18 Savastre  Mihai Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 90183 Barnoschi Adriana 59,5 I Calificat
19 Anin  Adrian Cosmin Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" 90247 Zisu Liliana 59,5 I Calificat
20 Stanciulescu Andrei Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90179 Puiu Alexandra 59,2 I Calificat
21 Beu Eduard Liceul Teoretic "Jean Monnet" 90198 Stegaru Ancuta 59,2 I Calificat
22 Popescu Stefan Augustin Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90225 Tiuca Niculina 59,1 I Calificat
23 Rotaru Gabriel Cătălin Nicolae  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90070 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 58,7 I Calificat
24 Popescu Cătălina Colegiul Național "Ion Neculce" 90048 Nazare Roxana 58,6 I Calificat
25 Ion Dinu Colegiul Național "Matei Basarab" 90060 Boboc Eugenia 58,2 I Calificat
26 Codreanu Armand Mihai Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90253 Nicoleta Popazu 58,2 I Calificat
27 Diea Calin Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90168 Mirzacu Dragan Elena 58 I Calificat
28 Liță Raul Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90226 Zamfir Mihaela 57 I Calificat
29 Oprea Andrei Cosmin Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90196 Mihaela Ionescu 56,7 I Calificat
30 Ungureanu  Nicolae Marius Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" 90249 Zisu Liliana 56,5 I Calificat
31 Costăchescu Mihai  Colegiul Național "Matei Basarab" 90058 Boboc Eugenia 55,2 I Calificat
32 Bădici Rareș Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90163 Puiu Alexandra 54,3 I Calificat
33 Mihai Claudiu-Anton-Gabriel Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90159 Petrisor Valiana 54,2 I Calificat
34 Nițu  Valeriu Liviu Colegiul Național "Octav Onicescu" 90077 Rădulescu Dan Nicolae 54,1 I Calificat
35 Dilirici Radu Colegiul Național "Grigore Moisil" 90186 Filonela Balasa 53,2 I Calificat
36 Ungurasu Andrei Colegiul Național "Grigore Moisil" 90190 Filonela Balasa 53 I Calificat
37 Roman Bogdan Colegiul Național "Ion Neculce" 90049 Boca Alina Gabriela 52,5 I Calificat
38 Tudor Costin Cristian Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90182 Puiu Alexandra 52,2 I Calificat
39 Teodorescu Mircea Constantin Liceul Teoretic "Jean Monnet" 90200 Stegaru Ancuta 52,2 I Calificat
40 Marin Alexandru Cosmin  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90062 Giurgescu Mădălina,Radulea Elena 50,7 I Calificat
41 Cîinaru  Marius Valentin Colegiul Național "Octav Onicescu" 90074 Rădulescu Dan Nicolae 50,7 I Calificat
42 Lazăr Alexandru-Valentin Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 90087 Rusu Vicențiu 50,5 I Calificat
43 Teodoraș Dan Alexandru Colegiul Național "Cantemir Vodă" 90132 Mocrienco Florentina 50,5 I Calificat
44 Oltean Andrei-Alexandru Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90175 Puiu Alexandra, Olaru Cristina-Maria 50,5 I Calificat
45 Dinca Mario Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90192 Claudiu Andreescu 50,5 I Calificat
46 Khalifa Nowal Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90209 Tiuca Niculina 50,5 I Calificat
47 Simionescu Diana Ioana Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90124 Alexandru Stefan 50,1 I Calificat
48 Coscai Andreea Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90157 Petrisor Valiana 50 I Calificat
49 Minea Andrei Teodor  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90063 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 49,2 I Calificat
50 Calotă Mihnea Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 90128 Udrea Diana 49,2 I Calificat
51 Dumitrescu  Octavian Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90254 Mihaela Ionescu 49,2 I Calificat
52 Calcîi  Laura Elena Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 90133 Barnoschi Adriana 49,2 I Calificat
53 Florea  Teodor Mădălin Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 90206 Ciobanu Mariana Violeta 48,5 II  
54 Brehuescu Victor- Marian Colegiul Național "Victor Babeș" 90150 Topolescu Diana 48,2 II  
55 Schipor  Ștefan Colegiul Național "Ion Neculce" 90050 Boca Alina Gabriela 47,2 II  
56 Mendelssohn Teodora Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90173 Popescu Cristiana 47 II  
57 Dobrin Bogdan-Valentin Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90170 Puiu Alexandra, Olaru Cristina-Maria 46,6 II  
58 Modval Anastasia Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90219 Tiuca Niculina 46,5 II  
59 Ciobanu  Alecsandru Colegiul Național "Octav Onicescu" 90073 Rădulescu Dan Nicolae 46,2 II  
60 Stan Horia Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90001 Tiuca Niculina 46,1 II  
61 Rosu Alexandra-Maria-Ilinca Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90177 Mirzacu Dragan Elena 46,1 II  
62 Cioroianu Mihai Iulian Complexul Educațional Lauder-Reut 90083 Lambrinoc Laurențiu 46 II  
63 Bădărău Alexandru Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90218 Zamfir Mihaela 46 II  
64 Marin Ioan-Cristian Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 90088 Rusu Vicențiu 45,5 II  
65 Gondor Ionut Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90194 Marinescu Cristina 45,5 II  
66 Agache Vasile Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja" 90212 Duinea Carmen  45,5 II  
67 Enache  Andrei Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 90134 Barnoschi Adriana 45 II  
68 Nucă Roberta Andreea Școala Centrală 90013 Neacșu Valentina 44,35 II  
69 Morariu Ioan Sofian Școala Centrală 90032 Balcă Mariana Mihaela 43 II  
70 Doboșan Filip Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90193 Mihaela Anca 43 II  
71 Draghici Ioana Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90203 Tiuca Niculina 43 II  
72 Mateescu Cristian Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90215 Maria Balan 43 II  
73 Oprea Olivia Maria Magdalena Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90221 Maria Balan 43 II  
74 Abraham Robert Alexandru Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90250 Mihaela Ionescu 42,5 II  
75 Smîntână Elena Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90160 Petrisor Valiana 42,3 II  
76 Udila Carmen Elena Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90197 Mihaela Ionescu 41,2 II  
77 Pătru Andrei Marian  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90065 Pescaru Carmen 41,1 II  
78 Ciobotaru Bogdan Ilie Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 90242 Antonescu Mariana 41 II  
79 Potorac Pavel Victor  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90067 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 40,7 II  
80 Ungureanu Andrei-Liviu Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90081 Puiu Alexandra, Olaru Cristina-Maria 40,4 II  
81 Ceuca Răzvan Andrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90252 Mihaela Ionescu 40,2 II  
82 Chiroiu Mihnea Grig Școala Centrală 90028 Irimia Mirela 40 II  
83 Ghiorghiu  Tudor Gabriel Colegiul Național "Octav Onicescu" 90075 Rădulescu Dan Nicolae 39,7 III  
84 Dinica  Ioana Catalina Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90229 Druta Doina Luminita 39,5 III  
85 Mirescu Andreea-Anamaria Colegiul Național "Ion Neculce" 90045 Nazare Roxana 39,3 III  
86 Ionescu Diana-Elena Colegiul Național "Spiru Haret" 90147 Mocanu Antonica 39 III  
87 Magearu Costin Colegiul Național "Victor Babeș" 90152 Topolescu Diana 39 III  
88 Marin Antonia Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90211 Tiuca Niculina 39 III  
89 Scarlat Cristian Colegiul Național "Grigore Moisil" 90189 Glaje Denisa 38,7 III  
90 Mureșanu Marius-Alexandru Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 90089 Rusu Vicențiu 38,5 III  
91 Stan Razvan Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90036 Dumitrescu Iuliana 38 III  
92 Tobă  Yasmina Maria Colegiul Național "Sfântul Sava” 90143 Ivașcu Cristina Mihaela 38 III  
93 Jebreen Karim Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90207 Tiuca Niculina 38 III  
94 Ungurean  Calin Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90037 Dumitrescu Iuliana 37,5 III  
95 Diaconu Vlad Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90167 Popescu Cristiana 37,1 III  
96 Muntean Itu Alina   Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90035 Dumitrescu Iuliana 37 III  
97 Grigore Ana-Maria Colegiul Național "Victor Babeș" 90151 Topolescu Diana 37 III  
98 Panait Alexandra Ana-Maria Colegiul Național "Grigore Moisil" 90188 Glaje Denisa 37 III  
99 Barbu Flavia-Maria Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90202 Tiuca Niculina 37 III  
100 Crudu Andreea-Mihaela Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90165 Popescu Cristiana 36,5 III  
101 Stefan Stefan Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90180 Puiu Alexandra 36,5 III  
102 Lebeda  Felicia Liceul Teoretic "Decebal" 90237 Maiovschi Rodica Mirela 36,5 III  
103 Sfetcu Rares Cristian Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 90024 Umit Akdag 36 III  
104 Marinescu Matei Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90213 Tiuca Niculina 36 III  
105 Niculae Ionut Viorel Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90119 Alexandru Stefan 35,5 Mențiune  
106 Rimboaca Adrian Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90227 Tiuca Niculina 35,5 Mențiune  
107 Economu Eduard  Raul Liceul Teoretic "Jean Monnet" 90199 Stegaru Ancuta 35,2 Mențiune  
108 Alexandrescu Cristian Ioan Valentin Colegiul Național "Octav Onicescu" 90072 Dincă Doina Mariana 34,7 Mențiune  
109 Bertea Ana Maria Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90007 Alexandru Stefan 34,4 Mențiune  
110 Ghiță Robert Ionuț Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90255 Nicoleta Popazu 34,2 Mențiune  
111 Enache Sebastian Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 90129 Udrea Diana 34 Mențiune  
112 Olteanu Robert Alexandru Școala Centrală 90016 Irimia Mirela 33,5 Mențiune  
113 Stan  Cristian Colegiul Național "Ion Neculce" 90051 Boca Alina Gabriela 33,5 Mențiune  
114 Sabin Mihai-Iulian Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 90090 Rusu Vicențiu 33,1 Mențiune  
115 Dragomir Adrian Daniel Liceul Teoretic "Decebal" 90235 Lipcanu Irina Anca  33 Mențiune  
116 Balaur Robert Școala Centrală 90026 Neacșu Valentina 32,6 Mențiune  
117 Copoeru David Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90156 Petrisor Valiana 32,5 Mențiune  
118 Duțu  Andrei Liceul Teoretic "Ștefan Odobleja" 90214 Duinea Carmen  31,5 Mențiune  
119 Vlad Sebastian-Gabriel Colegiul Național "Octav Onicescu" 90079 Dincă Doina Mariana 31,1 Mențiune  
120 Brun Alexander-Laurențiu Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" 90086 Rusu Vicențiu 31 Mențiune  
121 Costache   Stelian Andrei Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 90243 Antonescu Mariana 31 Mențiune  
122 Luca Alexandru Ștefan Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90033 Marinescu Cristina 30 Mențiune  
123 Buican Laura Andreea Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90164 Puiu Alexandra 30 Mențiune  
124 Bucur Andrei Daniel Liceul Teoretic "Ion Barbu" 90251 Nicoleta Popazu 30 Mențiune  
125 Militaru Daria Maria Complexul Educațional Lauder-Reut 90085 Lambrinoc Laurențiu 29,5    
126 Helisan Madalina Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90017 Alexandru Stefan 28,5    
127 Trasnai  Decebal Andrei Școala Centrală 90019 Irimia Mirela 28,5    
128 Petrescu Ștefan Colegiul Național "Ion Neculce" 90047 Boca Alina Gabriela 28    
129 Shillah Kimberly Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90006 Mareș Mădălina 27,5    
130 Lalu Diandra Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90224 Mareș Mădălina 27,5    
131 Buscoveanu  Ioan Robert Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90096 Preda Doina Lavinia 27,1    
132 Mihalache  Gabriel Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90230 Preda Doina Lavinia 27    
133 Sandu  Mihai Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 90245 Antonescu Mariana 27    
134 Radu Cristina Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90123 Alexandru Stefan 26,5    
135 Turcu  Iuliana Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90233 Preda Doina Lavinia 26    
136 Popescu  David Alexandru Colegiul Național "Octav Onicescu" 90078 Dincă Doina Mariana 25,6    
137 Ghencioiu Maria Colegiul Național "Spiru Haret" 90145 Mocanu Antonica 25,6    
138 Chihaia  Ștefan Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90097 Preda Doina Lavinia 25,5    
139 Mihai Alin Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90228 Zamfir Mihaela 25,5    
140 Oprea  Andrei Vlad Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90231 Preda Doina Lavinia 25,2    
141 Năstac Andrei Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90002 Zamfir Mihaela 25    
142 Albu  Bogdan Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90094 Preda Doina Lavinia 24,5    
143 Oprea Camelia Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90023 Alexandru Stefan 24    
144 Stoica Monica Colegiul Național "Ion Neculce" 90052 Boca Alina Gabriela 24    
145 Ioan  Vlad Mihai Colegiul Național "Octav Onicescu" 90076 Dincă Doina Mariana 24    
146 Mihaila George Octavian Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90115 Alexandru Stefan 23,7    
147 Stan  Catalin Matei Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90232 Preda Doina Lavinia 23,7    
148 Crintea  Răzvan Colegiul Național "Ion Neculce" 90042 Boca Alina Gabriela 23,6    
149 Ene Ioana-Ruxandra Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90205 Tiuca Niculina 23    
150 Alecu Sorin Ionut Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90099 Alexandru Stefan 22,5    
151 Dinca Bogdan Alexandru Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90169 George Trifan, Chioveanu Oana Maria 22,5    
152 Popa Tudor Cristian  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90066 Giurgescu Mădălina, Radulea Elena 22    
153 Smadu Ionuț Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90008 Zamfir Mihaela 21,7    
154 Dumitrașc Alexandra Maria Complexul Educațional Lauder-Reut 90084 Lambrinoc Laurențiu 21    
155 Ciobanu  Alin-Paul Colegiul Național "Spiru Haret" 90144 Mocanu Antonica 21    
156 Constantinescu Andrei Colegiul Național "Ion Neculce" 90041 Boca Alina Gabriela 20,5    
157 Tabacu Agata-Maria Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90161 Petrisor Valiana 20,5    
158 Dragomir Andrei Razvan Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90106 Alexandru Stefan 20    
159 Hagea Razvan Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90195 Dumitrescu Iuliana 20    
160 Ionescu Giulia-Andreea Colegiul Național "Spiru Haret" 90146 Mocanu Antonica 19,5    
161 Munteanu Carmen Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90020 Alexandru Stefan 19    
162 Arghirov Cătălina Alexandra Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90216 Zamfir Mihaela 19    
163 Moțoc Alexandra Mihaela Liceul Teoretic "Decebal" 90241 Maiovschi Rodica Mirela 18,5    
164 Lican Grațiela Școala Centrală 90030 Neacșu Valentina 18    
165 Dinei Ionel Alexandru Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90105 Alexandru Stefan 17,5    
166 Badea  Bogdan Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90102 Alexandru Stefan 16,5    
167 Umbră Mark Colegiul Național "Ion Neculce" 90055 Boca Alina Gabriela 16    
168 Oprea Diana Elena  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90064 Giurgescu Mădălina,Radulea Elena 15,5    
169 Dincă Cristian Colegiul Național "Ion Neculce" 90043 Boca Alina Gabriela 14,5    
170 Staicu Andreea-Cosmina Colegiul Național "Spiru Haret" 90149 Mocanu Antonica 14    
171 Caraiani Ovidiu Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90103 Alexandru Stefan 13,5    
172 Picui Laura Andreea Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90120 Alexandru Stefan 13    
173 Dutu Isabella Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90014 Alexandru Stefan 12,5    
174 Micu Ciprian-George Colegiul Național "Ion Neculce" 90044 Boca Alina Gabriela 12,5    
175 Ionescu Bianca Valentina Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 90092 Baltoi Antonica 5    
176 Popescu Amalia Maria Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90121 Alexandru Stefan 5    
177 Păun Elena Colegiul Național "Victor Babeș" 90154 Topolescu Diana 3,2    
178 Dima Andreea Maria Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90011 Alexandru Stefan 3    
179 Frusescu Mircea Ștefan Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 90130 Rudeanu Viorel 3    
180 Batgi Davud Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90162 Ivașcu Cristina 2,5    
181 Furtuna Raluca Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90107 Alexandru Stefan 2    
182 Alexe Luiza Maria Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90003 Alexandru Stefan 0    
183 Soare Nicoleta Veronica Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90125 Alexandru Stefan 0    
184 Georgescu  Radu Ionut Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90109 Alexandru Stefan Abandon    
185 Ignatescu Alexandra Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90111 Alexandru Stefan Abandon    
186 Ion Ana Maria Bianca Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90112 Alexandru Stefan Abandon    
187 Oancea Iulian Daniel Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90004 Zamfir Mihaela ABSENT    
188 Anghel  Andreea Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90005 Alexandru Stefan ABSENT    
189 Bojneagu Bianca Andreea Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90009 Alexandru Stefan ABSENT    
190 Uță Florentina Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90010 Zamfir Mihaela ABSENT    
191 Arsene Florentin-Ionut Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 90012 Umit Akdag ABSENT    
192 Comanescu Rares-Stefan Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 90015 Umit Akdag ABSENT    
193 Negulescu Andrei Ionut Liceul Teoretic Internațional De Informatică București 90021 Umit Akdag ABSENT    
194 Udrescu Niculae Cătălin Școala Centrală 90022 Balcă Mariana Mihaela ABSENT    
195 Parashiv Diana Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90025 Alexandru Stefan ABSENT    
196 Stanciu Cristian Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90027 Furnicescu Manuela ABSENT    
197 Tataru Andrei Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90029 Alexandru Stefan ABSENT    
198 Tudor Ioana Școala Superioară Comercială "Nicolae Krețzulescu" 90031 Alexandru Stefan ABSENT    
199 Moradi Bozchelovei Hamid Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90034 Mihaela Anca ABSENT    
200 Avram Dimitrie Colegiul Național "Ion Neculce" 90038 Boca Alina Gabriela ABSENT    
201 Badea Robert Alexandru Colegiul Național "Ion Neculce" 90039 Boca Alina Gabriela ABSENT    
202 Caraman Ghenadie Colegiul Național "Ion Neculce" 90040 Boca Alina Gabriela ABSENT    
203 Moise Mircea Matei Colegiul Național "Ion Neculce" 90046 Boca Alina Gabriela ABSENT    
204 Toma Cezar Colegiul Național "Ion Neculce" 90054 Boca Alina Gabriela ABSENT    
205 Usturoiu Ștefan Costin Colegiul Național "Ion Neculce" 90056 Boca Alina Gabriela ABSENT    
206 Vition Andrei Colegiul Național "Ion Neculce" 90057 Măriuța Alexandra ABSENT    
207 Puiu Diana Mihaela  Colegiul Național "Mihai Eminescu" 90068 Giurgescu Mădălina,Radulea Elena ABSENT    
208 Turcu David Emanuel Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90080 Ivașcu Cristina ABSENT    
209 Imbru Mihai Colegiul Tehnic "Edmond Nicolau" 90082 Andreescu Cristina ABSENT    
210 Boanca Vlad Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 90091 Baltoi Antonica ABSENT    
211 Znacom Alexandru Liceul Tehnologic "Mircea Vulcănescu" 90093 Baltoi Antonica ABSENT    
212 Burduf Florin Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90095 Ciocaru Luminita ABSENT    
213 Alecu Liliana Mihaela Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90098 Alexandru Stefan ABSENT    
214 Artene Cristian Alexandru Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90100 Alexandru Stefan ABSENT    
215 Babuta Adrian Florin Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90101 Alexandru Stefan ABSENT    
216 Dilbea Bianca Ionela Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90104 Alexandru Stefan ABSENT    
217 Geauca Gabriela Liliana Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90108 Alexandru Stefan ABSENT    
218 Gruia Gabriela Alexandra Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90110 Alexandru Stefan ABSENT    
219 Iordache Adina Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90113 Alexandru Stefan ABSENT    
220 Lascarachi Gabriela Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90114 Alexandru Stefan ABSENT    
221 Mihalache Emanuel Narcis Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90116 Alexandru Stefan ABSENT    
222 Militaru Mihai Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90117 Alexandru Stefan ABSENT    
223 Nedef Claudiu Andrei Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90118 Alexandru Stefan ABSENT    
224 Popescu Laurentiu Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90122 Alexandru Stefan ABSENT    
225 Turuta Roman Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90126 Alexandru Stefan ABSENT    
226 Visan  Petru Colegiul Economic "A. D. Xenopol" 90127 Alexandru Stefan ABSENT    
227 Mătase Monica Colegiul Național  "Mihai Viteazul" 90131 Udrea Diana ABSENT    
228 Enache  Emil Mihail Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 90135 Barnoschi Adriana ABSENT    
229 Ivan  Alin Stefan Colegiul Național "Gheorghe Șincai" 90136 Barnoschi Adriana ABSENT    
230 Ionescu  Ana Suzana Colegiul Național "Sfântul Sava” 90138 Ivașcu Cristina Mihaela ABSENT    
231 Niculăiță  Ana Colegiul Național "Sfântul Sava” 90139 Ivașcu Cristina Mihaela ABSENT    
232 Radu  Diana Colegiul Național "Sfântul Sava” 90140 Ivașcu Cristina Mihaela ABSENT    
233 Stanciu Irina Floriana Colegiul Național "Sfântul Sava” 90141 Ivașcu Cristina Mihaela ABSENT    
234 Stanciu  Theodora Elena Alexandra Colegiul Național "Sfântul Sava” 90142 Ivașcu Cristina Mihaela ABSENT    
235 Lazăr Bogdan-Gabriel Colegiul Național "Spiru Haret" 90148 Soare Daniela ABSENT    
236 Mitroi Radu Andrei Colegiul Național "Victor Babeș" 90153 Topolescu Diana ABSENT    
237 Manolache Alexandru Colegiul Național Bilingv "George Coșbuc" 90158 Manea Florica ABSENT    
238 Dupleac Matei Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90171 Popescu Cristiana ABSENT    
239 Petrescu Andrei Colegiul Național De Informatică "Tudor Vianu" 90176 Mirzacu Dragan Elena ABSENT    
240 Ancuta Vlad Adrian Colegiul Național "Grigore Moisil" 90184 Glaje Denisa ABSENT    
241 Ionescu Razvan Theodor Colegiul Național "Grigore Moisil" 90187 Glaje Denisa ABSENT    
242 Cotorceanu Cristian Colegiul Național "I. L. Caragiale" 90191 Dumitrescu Iuliana ABSENT    
243 Bratu Vlad Andrei Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 90204 Ciobanu Mariana Violeta ABSENT    
244 Trica Hristu Ilie Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 90208 Ciobanu Mariana Violeta ABSENT    
245 Tudor Antonia Luiza Gabriela Liceul Teoretic "Școala Europeană București" 90210 Ciobanu Mariana Violeta ABSENT    
246 Bucur Dragoș Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90220 Zamfir Mihaela ABSENT    
247 Gherman Cătălin Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” 90222 Zamfir Mihaela ABSENT    
248 Popa Sebastian Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" 90223 Tiuca Niculina ABSENT    
249 Zisu  Mihaela Liceul Teoretic "Dante Alighieri" 90234 Druta Doina Luminita ABSENT    
250 Dulgheru Dan Gabriel Liceul Teoretic "Decebal" 90236 Maiovschi Rodica Mirela ABSENT    
251 Marinescu Florin Liceul Teoretic "Decebal" 90238 Maiovschi Rodica Mirela ABSENT    
252 Mihai Alexandru Andrei Liceul Teoretic "Decebal" 90239 Lipcanu Irina Anca ABSENT    
253 Mirea Maria Alexandra Liceul Teoretic "Decebal" 90240 Maiovschi Rodica Mirela ABSENT    
254 Lungu Marina Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 90244 Dragomirescu Violeta ABSENT    
255 Tătar Alexandru Vlăduț Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" 90246 Antonescu Mariana ABSENT    
Inspector de specialitate Bogdan Florica
Ștefania Penea Crăciunescu Georgeta Antonia Rodica
Dragomirescu Petronela
Glaje Mihaela
Matei Raluca
Mărunțelu Nicoleta Ligia
Mîrzacu-Drăgan Marius Emilia
Năstase Constanța
Obreja Camelia
Salidim Denis
Tudor Rodica Gabriela
Vlăduț Maria Mihaela